CES Ödüllü Yazıcının Özel Eğitim Gerektirilmemesi ve Giriş Engellerini Ortadan Kaldırmak İçin Geleneksel DTG Yazıcılarının Bir Kısmında Fiyatlandırılması

2018/01/08

 

LAS VEGAS – Bugün, Ricoh , kullanıcıları çeşitli kumaşlarda hızlı ve kolay bir şekilde yüksek kaliteli uygulamalar üretmesine olanak tanıyan kompakt ve uygun fiyatlı Direct to Garniture (DTG) yazıcısını tanıttı. RICOH Ri 100 böyle hediyelik eşya mağazaları ve küçük işletmelerin geleneksel olarak yazdırmak için adanmış değil ortamlar için mükemmel bir uyum yapmak için onun kolaylığı kullanımı ile birleştirerek, masalar ve sayaçları kolayca sığar. Birçok organizasyon ve şahıs, portföylerini genişletmenin veya marka sadakatini geliştirmenin yollarını aradığı için, RICOH Ri 100 bu hedefleri gerçekleştirmenin maliyet açısından etkili bir yoludur.

 

Ricoh ABD Ticari ve Endüstriyel Baskı Grubu İşlerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı John Fulena, “Ricoh sanayi basım pazarına yatırım yapmaya devam ederken bunu müşterilerimizin işlerini büyütmelerini kolaylaştırmak için bir hedef düşünülerek yapıyoruz” dedi. , Inc. “RICOH Ri 100, bu misyona mükemmel şekilde uyar: uygun; kullanımı kolaydır; kalite, benzersiz uygulamalar üretmek için hızlı çalışıyor “dedi.

 

İşletmeler, belediyeler ve diğer kuruluşlar markalı tişörtler, tuval çantaları, yastıklar ve diğer kumaşların etkisini uzun zamandır fark ettiler, ancak maliyet, özelleştirme ve kontrolle ilgili sorular, pek çok kişinin avantaj elde etmesini engelledi. RICOH Ri 100, DTG baskı gücünü bu kuruluşların elinde tutarak endişeleri ortadan kaldırırken, talebin karşılanmasına yardımcı olacak maliyetli tek seferlik ve kısa süreli baskılara izin verir. Kullanıcılar, tasarımları yaratmak ve yazdırmak için hazır olan Ricoh Design Software ile tercih edilen yazılımları ile baskıdan önce tasarımlar oluşturmalarını sağlayan bir RPCS sürücüsü arasından seçim yapabilirler.

 

Buna ek olarak, RICOH Ri 100, kumaştan kırışıklıkları ortadan kaldıran, baskı için pürüzsüz bir yüz oluşturan sezgisel bir ısıtma sistemi ile birlikte verilir ve daha sonra mürekkebi iyileştirerek, tasarımın uzun ömürlü, renksiz baskılar için yerinde sabitlenmesine yardımcı olur. Isıtma ünitesi basitlik ve güvenlik göz önünde bulundurularak tasarlanmış olup, DTG baskısının kolayca bitmiş bir ürün üretmesine yardımcı olmuştur.

 

RICOH Ri 100, Ricoh ve AnaJet’in (bir Ricoh şirketi) üzerine hızlı, kaliteli giysi baskı tarihindeki binada RICOH Ri 3000 / Ri 6000 yazıcılarına katılır . Canlı modda 1,200 x 1,200 dpi’ye kadar baskı yaparak Ricoh’un endüstri standardı belirleyen baskı kafalarını ve modüler damla boyutlu teknolojiyi kullanıyor.

 

“Yıllar geçtikçe müşterilerimiz DTG pazarına girmek için uygun maliyetli, düşük riskli bir yol istediler ve bu sorunun cevabını bugüne kadar eşi olmayan bir fiyat noktasında ilk kez gelen kişi olmaktan gurur duyuyoruz” diyen Karl Tipre, CEO, AnaJet. “Ricoh meslektaşlarımız gibi, müşterilerimize olan bağlılığımız da iş hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmaktır. RICOH Ri 100 sadece geleneksel DTG yazıcılara kıyasla çok daha düşük bir maliyetle onları daha çabuk pazara sunmaya yardımcı oluyor. ”

 

RICOH Ri 100, ısıtma birimi, yazılım ve diğer aksesuarlar için MSRP, geleneksel DTG yazıcılardan önemli ölçüde düşük olan 5.000 USD’den daha az olacaktır. Ayrıca, Ricoh’un mürekkep maliyetleri, toplam sahip olma maliyetini düşük tutmaya yardımcı olan endüstrideki en düşük fiyat seviyelerindendir. Daha fazla bilgi için lütfen www.anajet.com/ri100-request-infoadresini ziyaret edin .

 

RICOH Ri 100 ABD’de 2018 baharında satışa sunulacak ve 9-12 Ocak 2018 tarihlerinde 42964 numaralı standda CES’de sergilenecektir.

 

Üretim baskı pazarı için ürün, hizmet ve çözümleri Ricoh’un tam hat ayrıntıları için lütfen www.rpp.ricoh-usa.com ve izleyin @RicohProPrint Twitter’da, Ricoh ABD Üretim Baskı LinkedIn ve üzerinde Ricoh ABD Üretim Baskı Facebook’ta.

 

 

Ricoh Hakkında

Ricoh, bireylerin daha akıllı çalışmasına imkân tanıyan yenilikçi teknoloji ve hizmetler kullanarak sayısal işyerleri yetkilendiriyor. Ricoh, 80 yılı aşkın bir süredir yeniliklere ağırlık veriyor ve belge yönetimi çözümleri, BT hizmetleri, ticari ve endüstriyel baskı, dijital kamera ve endüstriyel sistemler konusunda lider bir sağlayıcı.

 

Merkezi Tokyo’da bulunan Ricoh Group, yaklaşık 200 ülke ve bölgede faaliyet göstermektedir. Mart 2017’de sona eren mali yılda, Ricoh Group, 2.028 milyar yenlik (yaklaşık 18.2 milyar ABD Doları) dünya çapında satış gerçekleştirdi.

 

Daha fazla bilgi için lütfen http://www.ricoh.com adresini ziyaret edin.

 

AnaJet Hakkinda

AnaJet, direkt olarak konfeksiyona baskı önceliği amacıyla kuruldu ve ilk DTG baskı hattını 2006’da piyasaya sundu. Ana endüstri lideri ve yenilikçi güç olarak AnaJet, 2011’de ikinci hattını başlattı ve sınıfının önde gelen baskı hızlarına ve patentli DTG optimizasyonları.

 

2016 yılının başında AnaJet, Ricoh Printing Systems America’nın tamamına sahip olduğu iştiraki oldu. Merkezi California Tustin’deki Ricoh’un ofislerinde bulunan AnaJet, endüstriyel konfordaki yüksek hacimli yazıcılardan giriş seviyesi masaüstü baskı sistemlerine yurtdışında çeşitli yeni DTG çözümleri sunan doğrudan giysi yenilikleri yapmaya devam ediyor.

 

Daha fazla bilgi için lütfen http://www.anajet.com adresini ziyaret edin.