Paperscan Tarayıcı Programı

01
rar şifresi ibrahimpolat.net

Paperscan Tarayıcı Programı İndir

PaperScan tarayıcı yazılımı güçlü ve ücretsiz bir TWAIN & WIA scanner belge Tarama uygulamasıdır. Tüm tarayıcılarla uyumlu olarak çalışır.

PaperScan, kullanarak belgeleri taramak; bu belgelerin görüntü ayarlamaları ve görüntü geliştirmelerini geniş bir yelpazede gerçekleştirebilirsiniz. Herhangi bir tek sayfayı yada çoklu sayfaları düzenlemek, herhangi bir görüntüyü  PDF dosyalarına çevirmek ve  daha sonra oklarla vurgulama işlemlerini yapabilirsiniz. Yapabilecekleriniz bunlarla sınırlı olmayıp, belgeleri döndürme, kırpma, renk ayarlama ve daha bir çok aklınıza gelmeyecek düzenlemeler yapmanıza olanak sağlar.

Diğer yapabileceklerinizi özellikler bölümünden görebilirsiniz. İşlemlerinizi tamamladıktan sonra, dosyalarınızı JPEG, TIFF, PDF ve JBIG2. formatında kayıt edebilirsiniz. Bilgisayarında tarayıcı kullananlar için tercih edebilecekleri bu yazılım, başka bir tarayıcı yazılımına gerek duymadan kullanabileceğiniz ve tüm tarayıcıları desteklemekle beraber, evrensel protokol desteğine de sahiptir.

Yaptığımız testlerde belge taramalarını oldukça başarılı bir şekilde yaparken, diğer düzenleme özelliklerinin ise muadil yazılımlara önemli bir ayrıcalık oluşturduğunu söyleyebiliriz. Scanner’ınızı kullanabileceğiniz bir yazılımınız yok ise, mutlaka bu yazılım ile işinizi görebilirsiniz. Programı sitemizden ücretsiz olarak indirip hemen kullanabilirsiniz.

PaperScan

Özellikleri:

 Evrensel Tarama Uygulaması
 Otomatik Renk Algılama
 Görüntüleri ve PDF belgeleri içe ve dışa aktarma
 Görüntü Ayarlamaları ve Geliştirmeleri
 Toplu Tarama Dosya Biçimleri Desteği
 Hızlı Tarama Modu
 Sınırlamaları otomatik kaldırma
 Boş sayfaları algılama ve kaldırma
 Siyah baeyaz gri tonlama ve renkliye dönüştürme
 Renk (parlaklık, kontrast, renk doygunluğu, gama) ayarlama.
 Kontur, sepya veya tarama çizgisi efektleri uygulama.
 Döndürme açısı ayarlama.
 Duble tarama
 Alan seçimi ve kırpma.
 Görüntü boyutlandırma.
 Sürükle bırak.
 şifreli PDF oluşturmak.
 Zoom Yapma.

    Bize Yazın